en
>

خدمات پس از فروش

 
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

تصور عمومی در جامعه تولیدی کشور در این است که خدمات فقط به پس از فروش منتهی میشود در حالیکه فرآیند خدمات زنجیره ای است از فعالیت ها که مشتری را پیش از خرید تا پس از مصرف در بر خواهد گرفت که شامل آگاهی کامل مشتری نسبت به کالا،ارائه حق انتخاب صحیح،آگاهی از شرایط خرید،رعایت احترام و عزت مشتری و… میباشد.

در جامعه اسلامی عبارت "جنس فروخته شده پس گرفته نمیشود"قابل قبول نیست و ما باید خریدار را از ناچاری خرید کردن رهایی بخشیم.در همین راستا،شرکت ابزار تونل جهان بصورت مستمر به شکایات و نظرات مشتریان رسیدگی نموده و با استفاده از کادری مجرب و نیروهای آموزش دیده که با مهارت و شنیدن دقیق گفته های مشتریان و پرسیدن سؤالات به موقع و صحیح قادر به برطرف نمودن مشکلات و راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان در اسرع وقت می باشند.

ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن،تأمین قطعات یدکی مطمئن و مرغوب،ارائه طرح های جدید در راستای ارتقای کیفی و کمی خدمات از ویژگی های بارز واحد خدمات پس از فروش شرکت ابزار تونل جهان می باشد.

به همین حهت،برای ارتباط و آگاهی از آخرین اخبار مربوط به این شرکت کانال های ارتباطی متعدد از قبیل Telegram,facebook,Instagram, و همچنین ارتباط بر خط (online) و غیر بر خط (offline) در صفحه ی صدای مشتریان ایجاد و تعبیه گردیده است.