en
>

فن‌های محوری

 
فن‌های محوری

فن‌های محوری

فن‌های محوری، که در آن مجموعه پروانه، با موتور در داخل بدنه با مقطع دایره‌ای، در یک راستا(محور افقی) قرار می‌گیرد. معمولا جهت کاهش سطح شدت صوت انتشاری، صداگیرها در ورودی و خروجی فن‌ها قرار داده می‌شود، که براساس درخواست مشتریان گرامی، امکان تقویت صداگیرها با روش‌های مهندسی، وجود دارد. 

فن‌های محوری پرفشار، تولیدی مجموعه ابزارتونل‌جهان، جهت اتصال به داکت‌های انتقال هوا بسیار مناسب و کارآمد هستند. با توجه به نیاز پروژه‌ها، امکان طراحی سیستم تهویه و ارائه جدول مشخصات فن و اعلام مشخصات سیالاتی و الکتریکی توسط واحد تحقیق و توسعه وجود دارد. 

تکنولوژی فن های محوری به سمت افزایش راندمان در حال حرکت است. ازآنجاکه فن‌ها با توجه به نوع درخواست و پروژه به مشتریان عزیز پیشنهاد می‌گردند، در مجموعه ابزارتونل جهان سعی بر آن است که محصولاتی با راندمان بالا تولید شود. این راندمان با افزایش هوادهی با فشار بالادر یک نقطه بهینه تامین می‌شود، که راندمان یا کارایی مناسب هر پروژ برای مشتریان و همکاران گرامی تضمین می‌شود.

 از نظر ابعاد و مشخصات سیالاتی، فن‌های‌محوری ابزارتونل‌جهان از قطر سی تا بیش‌از دویست سانتی‌متر تولید می‌شوند و قابلیت هوادهی از کمتر از یک مترمکعب برثانیه تا بیش‌از صد متر مکعب برثانیه وجود دارد و در این حالت با توجه به توان موتور و تعداد استیج‌های فن(فن‌های چند مرحله‌ای) امکان تامین فشارهای بالای 8000 پاسکال و بیشتر وجود خواهد داشت.  تمامی فن‌های مطابق استانداردهای روز دنیا قابل تست و ارزیابی هستند.